Mamy ciekawą propozycje dla uczniów I  i II klas licealnych z miasta Opola i Aglomeracji Opolskiej.

Samodzielna Katedra Biotechnologii i Biologii Wydziału Przyrodniczo-Technicznego Uniwersytetu Opolskiego dla uczniów  klas I i II licealnych organizuje obóz naukowy  półstacjonarnym pn. „Biotechnologia wokół nas”.

Zajęcia odbywają się w nowoczesnych lab. UO ul. Kardynała Kominka 6, 6a, 45-032 Opole. Tematyka związana w dziedzinami nauk przyrodniczych i medycznych. Uczestnicy mogą sobie wybierać w zależności od zainteresowań tematyczne warsztaty.

Więcej patrz strona https://festiwal.po.opole.pl/

Zakładka Program – wybierasz z menu: np.  Uniwersytet Opolski; Wydział Przyrodniczo-Techniczny; Samodzielna Katedra Biotechnologii i Biologii lub /i dziedzina: nauki przyrodnicze lub//nauki medyczne; grupa wiekowa: szczególnie do młodzieży szkoły ponadgimnazjalnej; termin 1/ 12/13/14 V. 20118

Wszystkie formalności związane z udziałem załatwiane są na miejscu realizacji zajęć. Dla uczestników przygotowane są materiały m.n. plecaki miejskie, materiały pisemne oraz dydaktyczne, a w sobotę i niedzielę nawet obiad.

W razie pytań/wątpliwości prosimy o kontakt

dr M. Śmigielska

600 35 55 56 e-mail: nar63ok@uni.opole.pl